Elektronické kasíno so skutočnými entropay peniazmi

  1. Hrajte Zadarmo Online V Online Hracích Automatoch: S dostatkom divokých multiplikátorov môžete získať obrovské 20 000 x vašej celkovej stávky, Čo sa rovná 2 000 000,00 pri najvyššom stávke.
  2. Stiahnite Si Kasínovú Hru Pokies - Pokiaľ ide o získanie vášho času online na skvelý štart, bonus v kasíne Box24 môže ísť veľmi dlhú cestu k tomu, aby ste sa stali šťastným kasínovým hráčom.
  3. Mobilný Blackjack Šanca Na Výhru: Existuje viac ako 350 sloty hry a viac ako 20 stolové hry z čoho vyberať.

Online kasíno bonus bez sťahovania bez vkladu

Elektronická Ruleta Hra Zadarmo
Demolition Squad je online video automat, ktorý prináša ďalšiu dávku výbušnosti s demolition Wild.
Živá Ruleta Pravidla Vyhry 2023
Jedinou nevýhodou Kasína Jackpot Cash casino sú vysoké stávkové požiadavky, ktoré sú 60x playthrough predtým, ako budete môcť vyplatiť.
Nie je vždy možné, aby hráči chodili do kasín z rôznych dôvodov, takže prístup k online kasínu, nech sú kdekoľvek, je skvelou voľbou.

Ako vyhrať v online kasíne

Webové Stránky Online Kasína
Toto je len pre výherné automaty, ako aj pre nových hráčov.
Mobilný Blackjack Taktika
Ale hral na vyšších stávkach, ktoré stále predstavuje slušnú výhru.
Špičkové Kasíno Malé Stávky

Program návštevy

PIATOK 15.11.2019

15:30 – Stretnutie Jeho Eminencie s kňazmi, Arcibiskupský úrad, ul. Jána Hollého 10, Trnava
Registrácia do 8. 11. 2019 na adrese  registracia@kardinalburke.sk (určené len pre kňazov)

SOBOTA 16.11.2019

09:30 – Pontifikálna svätá omša podľa misálu sv. Jána XXIII. (v rámci Trnavskej novény), Bazilika sv. Mikuláša – celebruje J. Em. kardinál Raymond Leo Burke

15:30 – Predstavenie kníh, budova Marianum vedľa Arcibiskupského úradu v Trnave, ul. Jána Hollého 11 (bude zabezpečený simultánny preklad z talianskeho a anglického jazyka do slovenčiny):

  • J. Em. kardinál Raymond Leo BurkeIntronizácia Najsvätejšieho Srdca Ježišovho: Obrad zasvätenia sa Božskému Srdcu (viac o knihe www.intronizacia.sk)
  • prof. Roberto de MatteiDruhý vatikánsky koncil: Doposiaľ nenapísané dejiny (viac o knihe na www.koncil.slovakiachristiana.sk)
Nedeľa 17.11.2019

09:30 – Pontifikálna svätá omša podľa misálu sv. Pavla VI. (v rámci Trnavskej novény) spojená s tradičnou procesiou obrazu Panny Márie Trnavskej, Bazilika sv. Mikuláša – celebruje J. Em. kardinál Raymond Leo Burke

Pondelok 18.11.2019

08:00 – Recitovaná svätá omša (Missa Lecta) podľa misálu sv. Jána XXIII., Kaplnka Panny Márie Fatimskej na Arcibiskupskom úrade – celebruje J. Em. kardinál Raymond Leo Burke

Informačné plagáty

Informačný plagát k návšteve J. Em. kardinála Raymonda Lea Burka si môžete stiahnuť tu a informačný plagát k prezentácii kníh je v elektronickej podobe je dostupný tu. Ak máte záujem o plagáty v tlačenej forme vo formáte A3 alebo A5, prosíme, napíšte nám na plagaty@kardinalburke.sk.

Top